Hakkımızda

Şirketimiz İstanbul Anadolu yakası ile Gebze piyasalarında; Kartal Spor Caddesi No:64/A adresindeki Merkez Mağazamız ve Gebze Gaziler Mahallesi İbrahim Ağa caddesi No:275 adresindeki Şube mağazamız ile SKF Rulman Distribütörü sıfatı ile 1987’den beri Anonim Şirket olarak faaliyet göstermekteyiz.

          Şirketimiz distribütörlüğünü yaptığı SKF Rulmanları dünyanın en kaliteli ve tanınmış rulmanı olması nedeniyle sürekli pazar payını arttırmış bulunması ve firma olarak da bölgemizde en iyi koşullarda satış ve pazarlama faaliyetlerinin sürdürülmesi sonucunda pazar alanımız genişlemiş bulunmaktadır.

          İçinde bulunduğumuz rulman sektöründe tam rekabet koşullarının egemen olduğu piyasada SKF Rulman dışında dünyada üretilen ABD’den Japonya’ya kadar her çeşit menşeili ürün bulmak mümkündür.

          Şirketimiz rulman dışında, kayış, kaplin, kasnak, tekerlek, dişli, el aletleri, pnömatik malzemeler, iş güvenliği, aşındırıcı taşlar, bağlantı elemanları, hırdavat çeşitleri, izolasyon malzemeleri gibi çeşitlerle sanayici ve toptancı firmaların bu gibi her tür taleplerini en kısa sürede karşılamaktayız. Talepler servis araçlarımızla iş yerine kadar ulaştırılmakta olup böylece zaman faktörü en iyi şekilde değerlendirilmektedir.

          Bu itibarla bu sitede sayfamızı etüt ve inceleme olanağı bulabilmiş iseniz bu gayretinizin karşılığını, firmamızı tanımanızla ve gerçekleştireceğiniz ticari ilişkilerde optimal faydayı sağlamakla alacaksınız.

          Sitemize olan ilginize şimdiden teşekkür ediyor, aşağıda belirtilen e-mail adreslerini, kullanıcıların bilgilerine, firmamıza en kısa sürede ulaşılması amacıyla sunuyoruz.